• Welcome to SC4 Devotion Forum Archives.

SimCityPolska is down for the moment

Started by kbieniu7, July 21, 2010, 09:55:07 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kbieniu7

Jako moderator, przekazuję tutaj informację, że z powodu awarii serwis SimCityPolska jest niedostępny. Wbrew początkowym przewidywaniom, ponowne uruchomienie strony jest przesunięte na czas nieokreślony (admin techniczny na urlopie).
Dla niektórych: nie jest to w żaden sposób powiązane z wersją 2.0.

Due to some breakdown site SimCityPolska is unavailble. Unfortunately for this moment we don't know, when site could be avaible again.

Thank you for visiting Kolbrów, and for being for last ten years!

ScottFTL

Quote from: kbieniu7 on July 21, 2010, 09:55:07 AM
Due to some breakdown site SimCityPolska is unavailble. Unfortunately for this moment we don't know, when site could be avaible again.

I hope the site will be back soon.  There was some wonderful work available there!   :thumbsup:

WC_EEND

Quote from: ScottFTL on July 21, 2010, 10:07:33 AM
I hope the site will be back soon.  There was some wonderful work available there!   :thumbsup:

Couldn't agree more, the site had some VERY good W2Ws
RIP Adrian (adroman), you were a great friend

My LOT thread                                    

SCAG BAe146/Avro RJ Project

pressus

Quote from: kbieniu7 on July 21, 2010, 09:55:07 AM
Jako moderator, przekazuję tutaj informację, że z powodu awarii serwis SimCityPolska jest niedostępny. Wbrew początkowym przewidywaniom, ponowne uruchomienie strony jest przesunięte na czas nieokreślony (admin techniczny na urlopie).
Dla niektórych: nie jest to w żaden sposób powiązane z wersją 2.0.

Co ma wisieć nie utonie... dobrze, że choć jeden moderator jest przytomny, inne sprawy pozostawiam, by oszczędzić sobie komentowania "bardzo profesjonalnych" poczynań największych krzykaczy, o tłumaczeniu nawet nie wspomnę, bo po co nam ten obciach, mam nadzieję, że babie lato doszczętnie nie spowije SCP pajęczyną... :-)
Sorry guys, I'll be here next week, so good luck!

kbieniu7

No cóż. Powiem tak, że osobiście trochę negatywnie to widze, ale i tak jest lepiej niż tydzien temu. Powrócić, kiedys powróci.
Thank you for visiting Kolbrów, and for being for last ten years!

pressus

Quote from: kbieniu7 on August 15, 2010, 08:23:17 AM
No cóż. Powiem tak, że osobiście trochę negatywnie to widze, ale i tak jest lepiej niż tydzien temu. Powrócić, kiedys powróci.
Skąd taki negatywizm spojrzenia, z tego co napisałeś wynika, że jednak coś się dzieje?
Nie mniej, ktoś powinien dostać po "krzyżu" za tak nagłe zniknięcie... :-)
Sorry guys, I'll be here next week, so good luck!

Ennedi

Drodzy koledzy,

Jakiś czas temu Kamil poinformował mnie że SCP padła i zaproponował żeby przenieść najważniejsze dyskusje do Cafe Poland. Kamil zasugerował żeby stworzyc osobne podforum. Przytaczam tutaj część mojej odpowiedzi:

QuotePonieważ jest to strona Jeronija i on ponosi koszty, byloby dobrze gdyby treść Cafe Poland była podobna do treści innych działów narodowych (różnego rodzaju porady itp), a także choć trochę użyteczna dla innych członków SC4D. Myślę ze gdybyście założyli jakiś wątek o polskich BAtach to wielu ludzi bardzo by się ucieszyło, nawet gdybyśmy o tym pisali po polsku.

Jeżeli mam stworzyć podforum to muszę mieć:
- plan tego podforum który muszę uzgodnić z zarządem SC4D (nie bedzie z tym najmniejszego problemu o ile plan będzie sensowny i uwzględniający to co napisałem wyżej)
- tytuły wątków (nie ma sensu zakładać pustego forum).

Pomyślcie o tym, jeśli będa konkretne propozycje to chętnie pomogę. Niestety od kilku miesięcy jestem bardzo zajęty (moja firma pracuje na dużej budowie, jest tam niestety duże zamieszanie, ciągle coś nowego uzgadniamy, miałem nadzieję że będziemy spokojnie pracować i wieczorami będę mógł poświęcić czas na moje projekty SC4. Niestety potrwa jeszcze przynajmniej 2 - 3 miesiące zanim sytuacja się unormuje, na razie wszystko wisi na kołku włącznie z nowymi terrain modami które koniecznie chcę dokończyć). Jednak jeżeli macie taki kłopot z SCP, to zrobię wszystko żeby przynajmniej Wam pomóc w przeniesieniu najważniejszych spraw na SC4D i zorganizowaniu ich tutaj.
Od dziś będę tu często zaglądał.

Serdecznie Was pozdrawiam
Adam
New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

kbieniu7

#7
Możemy z przyjemnością poinformować, że z dniem dzisiejszym, przywrócone zostało działanie strony SimCityPolska. Mamy nadzieję, że obejdzie się już bez wyłączeń  :)

We are able to advert, that today SimCityPolska was turned on. We hope, that we won't have to close it in the future  :)
Thank you for visiting Kolbrów, and for being for last ten years!

travismking

EXCELLENT ! thank you guys :) Its really a great site, and thanks for putting the menus in english too ;)

Sciurus

Great great great! &apls

Guillaume :thumbsup:
L'atelier d'architecture
* * * * * Longwy * * * * *

Rady

I'm very very glad to hear that! Keep up your excellent work!
If it's a good idea, go ahead and do it. It's much easier to apologize than it is to get permission.

Visit my BAT thread: Slow BAT steady - Rady's first BAT attemtps

TiFlo

Great news! It was such a shame not having all this excellent work available anymore.

Myself.or.?

Glad to see you managed it in the end.

:-\
The new SimCity4 Multiplayer. Interactive and in Multicolor.

http://www.simcitymultiplayer.com/forum.php
Join the Game NOW. Become a part of the Future.

pressus

Quote from: Ennedi on August 26, 2010, 04:04:29 PM
Drodzy koledzy,

Jakiś czas temu Kamil poinformował mnie że SCP padła i zaproponował żeby przenieść najważniejsze dyskusje do Cafe Poland. Kamil zasugerował żeby stworzyc osobne podforum.
Pomyślcie o tym, jeśli będa konkretne propozycje to chętnie pomogę. Niestety od kilku miesięcy jestem bardzo zajęty (moja firma pracuje na dużej budowie, jest tam niestety duże zamieszanie, ciągle coś nowego uzgadniamy, miałem nadzieję że będziemy spokojnie pracować i wieczorami będę mógł poświęcić czas na moje projekty SC4. Niestety potrwa jeszcze przynajmniej 2 - 3 miesiące zanim sytuacja się unormuje, na razie wszystko wisi na kołku włącznie z nowymi terrain modami które koniecznie chcę dokończyć). Jednak jeżeli macie taki kłopot z SCP, to zrobię wszystko żeby przynajmniej Wam pomóc w przeniesieniu najważniejszych spraw na SC4D i zorganizowaniu ich tutaj.
Od dziś będę tu często zaglądał.

Serdecznie Was pozdrawiam
Adam

Dobrze wiedzieć, że można na kogoś liczyć :-)
Zauważyłem, tak mi się wydaje, że nie zagląda tu nikt praktycznie poza Kamilem, który jako jedyny przytomny pozostawił tu informację o awarii SCP, za co można tylko dziękować :-) Reszta "zarządu" wydaje się nie być kompetentną...
Pozdrawiam, życzę wielu udanych projektów, także jako użytkownik już powstałych :-)
Sorry guys, I'll be here next week, so good luck!

kbieniu7

No cóż, może z racji tego, że do komunikatów wystarczy jedna osoba, a tylko ja z tego "zarządu" odwiedzałem to forum często  ;)
Thank you for visiting Kolbrów, and for being for last ten years!

Ennedi

#15
Bardzo się cieszę z pozytywnych wiadomości o SCP. Myślę jednak że byłoby naprawdę dobrze gdybyśmy przemyśleli, jakie wątki moznaby uruchomic na SC4D. Jeronij przekazał nam bardzo miłą propozycję (patrz tutaj), tak więc gdybyśmy uzgodnili jakikolwiek sensowny plan, mozemy go zrealizować. Jeżeli jesteście zainteresowani, proszę o propozycje.

Jak widzicie, pisze do nas tutaj wielu zagranicznych fanów Waszej pracy. Chciałbym prosić, abyście w związku z tym spróbowali zamieszczać przynajmniej krótkie streszczenia Waszych wiadomości po angielsku, szczególnie jeśli dotyczą one ważnych spraw (tak jak zrobił to ostatnio Kamil  :thumbsup:).

I'm very glad of good news about SCP. However I think it would be really good to think which topics would be able to start here at SC4D. Jeronij sent us very kind proposition (see here), so if we would agree any concept, we can stert it. Please inform me if you are interested.

As you see many foreign fans of your work write here. I'd like to ask you to try to add at least short summaries of your messages in English, especially if there are especially important news (such as Kamil did lately  :thumbsup:).

Pozdrawiam/Best regards

Adam
New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

kbieniu7

To co przychodzi nam pierwsze na myśl, to wątek z polskimi batami, jednak od sporego czasu, mało się dzieje w tej kwestii. Bo reszta dyskusji to prezentacje miast (parę osób ma także wątki na sc4d), SimŚwiat i imprezy/eventy z SimŚwiata (które jest jednak polskim projektem, więc nie wydaje mi się, by było użyteczne przenosić je tutaj), oraz spora ilość wszelkiej maści spamu. Także przenoszenie się z częścią na sc4d, byłoby pewnie tylko zajmowaniem miejsca tutaj. Chcieliśmy przenieść tymczasowo parę rzeczy.
Oczywiście dziękujemy Tobie za okazaną chęć pomocy. Chyba, że może Ty masz jakiś pomysł, co mogłoby się spotkać ze sporą aprobatą.  :)
Thank you for visiting Kolbrów, and for being for last ten years!

kbieniu7

No niestety. Przykro mi to mówić, ale nasza przygoda z firmą hostingową jeszcze się nie zakończyła :(

We are sorry. It seems, that our adventure with hosting compay is not finished yet :(
Thank you for visiting Kolbrów, and for being for last ten years!

Sciurus

I saw that :'( I hope the site will be back soon, and definitely ()stsfd()

Guillaume :thumbsup:
L'atelier d'architecture
* * * * * Longwy * * * * *

pressus

Quote from: kbieniu7 on August 31, 2010, 04:53:56 AM
No niestety. Przykro mi to mówić, ale nasza przygoda z firmą hostingową jeszcze się nie zakończyła :(

We are sorry. It seems, that our adventure with hosting compay is not finished yet :(
Yes, I see it, we must do something with that hosting co, because it's not serious for others  ()sad()
Sorry guys, I'll be here next week, so good luck!