• Welcome to SC4 Devotion Forum Archives.

Witamy w SC4 Devotion!

Started by Ennedi, October 20, 2007, 08:02:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ennedi

Siema batmans!

Idź tutaj Mayors' Diaries > Recently Published. To jest miejsce na nowe MD (na Simtropolis jest CJ = City Journal).

Na dole strony będziesz miał zakładkę "New topic". Kliknij ją, w polu "subject" wpisz tytuł swojego Mayor Diary (lub po prostu nazwę swojego regionu), a potem wal śmiało! :D

Jeżeli czegoś nie wiesz odnośnie tagów i innych opcji związanych z pisaniem wiadomości, kliknij sobie tutaj i znajdź temat, który Cię interesuje.
New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

batmans

Dzieki Ennedi ;) jeszcze mam pytanko dlaczego w tym dziale Mayors' Diaries  jest tak duzo tematow?? czy te tematy sa dla wybranych miast??? i czy Ci "niedoswiadczeni" moga tylko prezentowac swoje miasta w temacie Recently Published???

P.S. fajnie ze jest tu dzial polski przydaloby sie troche go rozszezyc  :thumbsup:

EDIT o co chodzi z ta reputacja??  ()what()  ;)

Ennedi

@batmans:

Dział "Mayors' Diaries" jest podzielony na sekcje zależnie od ilości odpowiedzi (replies) i ilości wizyt w danym MD.
Każdy nowy MD musi być opublikowany w sekcji "Recently Published" (świeżo opublikowane).
Jeżeli masz ponad 50 postów i 500 wizyt, moderator przenosi Twój MD do sekcji "Ones to Watch" (warte obejrzenia).
Po przekroczeniu 100 postów i 1000 wizyt zostajesz przeniesiony do sekcji "Best Sellers" (chyba nie muszę tłumaczyć :D)
Po przekroczeniu 250 postów i 2500 wizyt przechodzisz do sekcji "Classics".
Oprócz tego jest specjalna kategoria "Of Special Interest this Month", gdzie w każdym miesiącu moderatorzy proponują 5 dzienników szczególnie wartych zainteresowania. Jest to forma nagrody i promocji, MD pozostaje tam przez miesiąc, po czym zostaje przeniesiony do takiej sekcji, jaka wynika z ilości postów i wizyt na koniec miesiąca.
Tutaj możesz sobie poczytać o co chodzi, szczególnie polecam temat "Section Rules". Jeżeli masz jakieś kłopoty z angielskim, mów smiało, spróbujemy Ci trochę pomóc - ale zdecydowanie lepiej, żebyś najpierw próbował sam. W ten sposób mozna się więcej nauczyć (języka też).

Odnośnie reputacji: jest to sposób oceny członka forum przez innych. Dodatnie punkty można dostać za to, że się zrobiło coś szczególnie ciekawego (np. BAT, update w swoim regionie itp. - ale to musi być coś naprawdę wyjątkowego), a przede wszystkim za to, że się jest pomocnym dla innych. Ja na przykład dostawałem punkty, jak zrobiłem poradnik dotyczący jekiejś konkretnej, wcześniej nieznanej sprawy (jak budowac drogi tuż nad wjazde do tunelu, drugi dotyczył kształtowania terenu). Jeżeli chętnie pomagasz innym to też możesz dostać punkty. Można też dostać punkty ujemne - za spam, agresywne zachowanie, niepotrzebne i oderwane od tematu komentarze.
Do niedawna prawo do przydzielania punktów innym mieli wszyscy członkowie forum, którzy napisali co najmniej 100 postów. Było kilka przypadków głupiego użycia tej opcji i teraz punkty przydzielają tylko administratorzy (jest ich 4).
Generalnie - nie przejmuj się tym, jeżeli będziesz fajnym, aktywnym i pomocnym gościem, to Twoja reputacja prędzej czy później wzrośnie.

Chcę rozszerzyć dział polski, ale na razie nie widzę więkdszej chęci do pomocy ze strony moich miłych Gości. Było kilka obietnic, ale na razie jest cisza.
W najbliższych dniach napiszę kilka propozycji - co chciałbym zrobić jeszcze, i będę czekał na odzew.

Adam :thumbsup:
New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

batmans

ok dzieki za pomoc ;) tak wlasnie myslalem ze to zalezy od tego "doswiadczenia" wiec chcialem sie upewnic xP jak cos nie bede wiedziec napewno sie zglosze do Cibie albo do innych polskich forumowiczow ;) jeszcze raz dzieki za pomoc :)

Ranov

Witam!
Większość z was mnie zna z innych forów (simcitypoland i skyscrapercity).
Moje imię to Grzegorz, jestem uczniem III klasy gimnazjum (stan na rok 2007), rocznik 92...
Interesuję się urbanistyką (w tym sim city), deskorolką i grafiką komputerową (głównie flash, programy 3d).
To jest moja strona z pracami związanymi z urbanistyką: http://www.ranovcity.yoyo.pl/

Ennedi

Cześć Grzegorz, witamy w SC4 Devotion!

Zapraszam do zwiedzenia strony, jeżeli będziesz chciał coś wiedzieć - pytaj! :thumbsup:
New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

KACP3R

Próbowałem wgrać jakoś do LEXa swój Biprostal... ale jak?

Ennedi

#27
Idź do sekcji LEX, przeczytaj przede wszystkim 2 przyklejone wątki (tam są instrukcje).
Przejrzyj pozostałe wątki, zobaczysz jak inni prezentują swoje BATy.
Załóż nowy wątek, napisz że jesteś gotowy do publikacji, pokaż zdjęcie z gry.
Jeżeli będziesz miał jakieś wątpliwości, napisz do Barby, ona wszystko Ci wyjaśni. I tak będziesz musiał jej potem przesłać zip do testowania.

Edit: Jestem w tej chwili bardzo zajety w RL, ale za kilka dni będę już miał więcej czasu. Bardzo się cieszę, że chcesz przetrzeć drogę do LEX  :thumbsup: . Jak juz zaczniesz, może pomyślimy razem o tym, żeby przetłumaczyć zasady publikowania swoich prac i wytłumaczyć to innym?
New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

KACP3R

Hehe myślałem że jest to prostsze szczerze mówiąc...
A to cała sprawę komplikuje że czasu mało i nie wiem kiedy będę miał żeby to przejrzeć/napisać.

kbieniu7

A więc i ja tu zawitałem :D Większość Polaków tutaj zna mnie z SCPolska.
Thank you for visiting Kolbrów, and for being for last ten years!

Ennedi

Witam serdecznie! Rozejrzyj się, a jeżeli czegoś nie wiesz to pytaj  :thumbsup:
New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

Feroxx

Jeszcze sie tutaj nie przywitałem więc zrobię to teraz :) 

Witam wszystkich  ;D

Ennedi

#32
Przywitałeś się najlepiej jak mogłeś pokazując swoje budynki!  :thumbsup: &apls
Są naprawdę super i zdaje się, że się bardzo podobają   ;)
Ciekaw jestem, czy rady i komentarze które ludzie zamieszczają w Twoim wątku są dla Ciebie pomocne?

Witam w SC4 Devotion w imieniu swoim i całej reszty! Mam nadzieję że inni polscy BATerzy też się ośmielą po Twoim przykładzie  :)

Adam

PS. Przypominam wszystkim, że jeśli macie jakiekolwiek pytania, problemy, szukacie czegoś i tak dalej - możecie pisać tutaj po polsku!
Ja próbuję robić kilka spraw naraz i czasem jest tego dla mnie trochę z dużo (na dodatek byłem trochę chory po Nowym Roku), dlatego od dość dawna nie odwiedzałem SC Poland. Ale myślę że za jakiś czas to się zmieni  :) Tutaj jestem codziennie, dlatego łatwiej mi będzie pomóc jeśli tu napiszecie.

New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

Feroxx

Rady dotyczące Ogrodu Saskiego i Pałacu saskiego naprawdę mi sie przydały. Bardzo pomocne okazał sie Praiodan który poratował mnie doskonałą teksturą dachu która zakrywa teraz dach mojej wersji pałacu.

Sheep49

Dobra, jak wszyscy, to wszyscy ;D

Mam na imię Piotr, liczę sobię 13 wiosen, mieszkam w Gdynii i chodzę do I kl. gimnazjum. Gram w SimCity od 8. roku życia. Szybko stało się to moim hobby  :). Interesuję się ogólnie urbanistyką oraz muzyką. Jestem już pewien czas na tym pięknym i wesołym forum (115 postów piechotą nie chodzi  ;)). Początkowo nie chciałem się przywitać w tym temacie, ale co mi tam.

Miłego dnia/nocy/czegokolwiek  ;)
Piotr

Polish support forum - Cafe Poland * SC4Wiki! * My BATting thread

I am he, as you are he, as you are me and we are all together... - I Am The Walrus, The Beatles

paratol

To ja siê mo¿e te¿ przywitam :)

Pewnie mnie niektórzy znaj± z SCP, chyba mam do¶æ charakterystyczny avatar, wiêc nie muszê mówiæ, kim jestem :D

Ennedi

Serdecznie witam nowych kolegów!

Piotr, bardzo przepraszam za tak późne powitanie, ostatnio miałem duzo pracy i po prostu nie zauważyłem Twojego posta  :) Ale widziałem wiele Twoich komentarzy i mam nadzieję, że dobrze się tutaj bawisz  :thumbsup:

Cześć paratol, mam nadzieję że Ci się tutaj spodoba!

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś pytania lub problemy, to przypominam że tu jestem  ;D Możecie mnie zawsze o wszystko zapytać. Nie zakładałem na razie wątku "Pomoc" po polsku, ale może zrobię to w najbliższym czasie. Niestety ostatnio mam za dużo pracy w realu żeby odwiedzać i SCP (chociaż chciałbym) i SC4D - nawet tutaj czasami muszę zrobić chwilę przerwy. Dlatego namawiam, żebyście pytali tutaj.

Adam
New Horizons Productions
Berethor - beskhu3epnm - blade2k5 - dmscopio - dedgren - Emilin - Ennedi
jplumbley - moganite - M4346 - nichter85 - papab2000 - Shadow Assassin - Tarkus - wouanagaine

Feroxx

A cóż to za dziwny problem z polskimi znakami który występuje tylko u Kuby (paratol'a) ?

Neofita

Witam wszystkich.
Widze znanych m osobników z Simcitypolska ale moze obeni tutaj nie znają mnie wiec czas na przedstawienie się.

Marcin lat 43 zamieszkały Dundalk w Irlandii z Polski z Bydgoszczy.
Przygoda z Simcity rozpoczęta od momentu wydania Simcity 1 i trwa do dzis.

Hm....chyba to wszystko o mnie :)
Pozdrawiam

Perun

Ponieważ mój MD dawno nie był aktualizowany, trafił do MD Archives i jest już zamknięty. Czy jest jakaś możliwość "przywrócenia go do życia", tzn. odblokowania i przesunięcia do odpowiedniego podforum ?